Son Dakika

Ayyıldız Tim Affetmedi, Cumhuriyet Gazetesini Hackledi

Cumhuriyet Gazetesine Charlie Hebdo Tepkisi: AYYILDIZ TİM AFFETMEDİ !

Charlie Hebdo dergisine çarşamba günü yapılan saldırıda 12 kişi ölmüş ve akabinde Paris'te barış yürüyüşleri düzenlenmişti. 12 kişinin ölümüyle sonuçlanan saldırıdan sonra açıklama yapan Charlie Hebdo dergisi, yeni sayının 3 milyon adet basılacağını ifade etmişti.Cumhuriyet Gazetesi de ifade özgürlüğünü savunarak Peygamber efendimize küfür eden Charlie Hebdo dergisinin bir bölümünü Türkçe olarak yayınlamış ve büyük tepki almıştı.AYYILDIZ TİM'den CUMHURİYET GAZETESİNE SİBER SALDIRI 


Cumhuriyet gazetesinin  Charlie Hebdo dergisinin Türkçe olarak yayınlamasına tepki gösteren ünlü hacker grubu Ayyıldız Tim, gazetenin yazarlar bölümünü hackleyerek tepkisini ortaya koydu.
Türkiye'nin önde gelen Hacker gruplarından Ayyıldız TİM, Cumhuriyet gazetesini hacklemesiyle ilgili twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Cumhuriyet gazetesi yazarları kızmayın ifade özgürlüğümüzü kullandık." dedi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Siber Güvenlik Haberleri | Siber Güvenlik Uzmanı Templateism.com Copyright © 2014

© 2014 Copyright SiberGüvenlikHaberleri.blogspot.com. Tema resimleri Bim tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.